sludinājumi Brīvais tirgus sevi līdzsvaro šeit.

RU EN

Sirds atvēršana mantrās & bhadžanās

Adrese: Lāčplēša iela 35
Kontakttelefons:2******0
E-mails:ht..@...
WEB-saite:https://www.facebook.com/groups/1293577780661015/
1. februāris, 
15 februāris, 
1. marts 15. marts
Dzīves Zinātnes Institūts
Lāčplēša iela 35, kods pie otrām durvīm 3459, pēdējais stāvs pa labi
Dalības maksa- ziedojums no 5 eiro

Jaunums :) Bhadžanu sadziedāšana!
Paņem savu ritma instrumentu līdzi, radīsim sev prieku caur priecīgu bhadžanu dziedāšanu! Dvēseles barība un SPA Tavām ķermeņa šūnām :) Lai top!

Šis ir laiks, kad esam jau gatavi un atvērti iepazīt sevi daudz dziļāk, spert soļus tuvāk sev, savai sirdsbalsij. Mēs meklējam mieru, piepildījumu un harmoniju. Meklējam mīlestību, kas iekšienē mūs piepildītu nemainīgi. Patiesība tāda ir mūsu daba. Mēs esam šī mīlestība! Nodarbībā mēs iemācāmies nomierināt prātu, apstādināt nemitīgās domas, kas ik pa laikam "uzpeld". Pamazām mēs iemācāmies sajust sevi no iekšpuses, sajust savu sirdi, sajust to, ka esam daudz vairāk kā tikai ķermenis. Dziedāšanas laikā dalībnieki tiek mudināti atslābināties un koncentrēties uz savām iekšējām sajūtām, "noliekot malā" visas liekās domas par to, "kā es izskatos no malas" utml. Kad esi pilnīgi brīvs un koncentrējies uz savu iekšējo sajūtu, saskaņā ari visu dalībnieku kopīgu harmoniju, tad dziesma var pilnībā tevī atvērties, nereti atnesot kādas atziņas, parādot kādas paralēles, atverot skaistas iekšējas sajūtas par saikni ar augstāko.

Mantras un bhadžanas izpaužas kā kopīga Dieva vārda dziedāšana. Tās attīra mūs un nes prieku un iekšēju piepildījumu.
Mantra (sanskritā मंत्र) ir īpaša skaņa, vārds, lūgšana, vai himna.
Bhadžana (Hindi: भजन) burtiskā nozīme ir "dalīšanās".

Paramahamsa Vishwananda: "Mūzikai piemīt spēja pārcelt Tevi no prāta uz sirdi, neatkarīgi no tā, vai esi uz garīgā ceļa vai arī nē... jo mūzika ir Dieva valoda."

Bhadžanas parasti sākas lēnā tempā, dziedam vārdus, sajūtam tos atbalsojoties sevī iekšienē, tad temps pamazām pieaug, varam sist līdzi plaukstas, jo bhadžana noslēgumā skan ļoti priecīgi. Caur šo dziedāšanu atveramies iekšējam dzīvespriekam. Reizēm var rasties sajūta, ka gribam dejot līdz ar dziedāšanu. Dziesmu vārdi tiks izdalīti un izskaidrota tiks arī to nozīme, kas palīdzēs labāk sajust bhadžanu caur sirdi.

"OM Chanting"- dziedināšanās prakse caur skaņu Skolotāji: Mahavatārs Babadži, Šri Svami Višvananda. OM skandēšana attīra un pārveido sakrāto negatīvo enerģiju pozitīvajā, kā arī enerģētiski nes lielu labumu apkārtnei, cilvēkiem, kas dzīvo šajā vietā.

Programma:
Mantras un bhadžanas 18:00-19:00
OM dziedinošā skandēšana 19:20-20:30

Lūdzu, piesakies, sūtot sms uz tel. nr. 26723150, norādo savu vārdu, uzvārdu, nodarbības nosaukumu un personu skaitu. Paldies.

Priecāšos tikties!
Inga LalitaDasika

Sadaļas: Izrādes