sludinājumi Ja viens anonīms lietotājs (bez atpakaļadreses) uzdod jautājumu citam anonīmam, atbildi sagaidīt būs grūti.

RU EN

Padomi sludinājumu rediģēšanai

E-mails:ad..@...
Arī pēc iesniegšanas drīkst mainīt sludinājuma virsrakstu, tekstu, pievienotos failus un sadaļas, kurās tas izvietots. Labojumu skaits nav ierobežots.

Uz sludinājuma rediģēšanu var pāriet ar pogu "Rediģēt" zem tā teksta, vai arī caur lietotāja profilu, spiežot virsrakstu kolonnā sadaļā "Mani sludinājumi".

Sludinājuma rediģēšanas formā ir pieejami tā virsraksti, teksti, pazīmes, sadaļas, pievienotie faili, privātie komentāri un statistika.
Sludinājumam pastāv līdz trīs dažādiem virsrakstiem un tekstiem, attiecīgi latviešu, krievu un angļu valodās. Katrs apmeklētājs redz savai valodai piemērotāko variantu. Ja sludinājums ir tikai vienā valodā, tad visi redz vienu un to pašu. Neizmantoto valodu laukiem ir jābūt tukšiem. Lai saglabātu izmaiņas tekstos, jāspiež poga "Saglabāt tekstus".

Viens sludinājums var stāvēt reizē vairākās sadaļās. Sadaļu skaits nav ierobežots. Tās var pievienot, pārvelkot no apakšējā (izvēles) lauka uz augšējo. Augšējā laukā pie sadaļu nosaukumiem ir sarkani krustiņi, ar kuriem tās var izdzēst.
Pa sadaļu koku apakšējā laukā var pārvietoties ar dubultklikšķiem, kā arī atjaunot pamata izvēli.

Līdzīgi var mainīt arī pievienotos failus, ar sarkano krustiņu izdzēšot nevajadzīgos un ievelkot no zemāk esošās galerijas vajadzīgos. Dubultklikšķis uz pievienotā faila padara to par sludinājuma  sīkbildīti. Dubultklikšķis uz sīkbildītes, kas atrodas virs pievienotajiem failiem, noņem to.

Sadaļas: gopal.lv